Biolatte Superzym 110tk
39.98 €
Laos on ainult 1
Kasulikud piimhappebakteri tüved võivad mitmekordistuda organismis, aga ensüümid ei lisandu iseenesest.
Vajad regulaarselt lisaensüüme juhul, kui:
-Seedeprobleemid;
-Kasutad ravimeid;
-Probleemid kehakaaluga;
-Ei söö piisavalt värskeid puu- ja juurvilju (vähemalt 500 g päevas);
-Kasutad mikrolaineahju toidu valmistamisel;
-Sööd külmutatud või konserveeritud toitu;
-Sööd kiirtoitu või pool-fabrikaate;
-Suitsetad või kasutad liiga palju alkoholi;
-Allergia;
-Pärmseene vohamine;
-Kuiv ja rasvane nahk;
-Nõrgad küüned või õhukesed juuksed;
-Menstruatsiooniprobleemid;
-Kõrvetised;
-Toiduallergia;
-Laktoositalumatus;
-Tsölliaakia,
-Halb enesetunne peale söömist;
-Ühekülgne toiduvalik;
-Kõhnumiskuuri toetamiseks;
-Kergete hormonaalhäirete puhul.
Superzym sisaldab tähtsaid vitamiine ja mikroelemente. Superzym on neile, kes ei söö lisaks vitamiine ja mikroelemente.
Toidulisandi koostis ja koostisainete kogused ühes kapslis: Koensüüm(Q-10) 4,98 mg, laktaas 353 u*, α-galaktosidaas 211,8 u*, fütaas14,12 u*. *u=ensüümide aktiivsus
Laktoosi- ja gluteenivaba.
Annustamine: 1-2 kapslit päevas, veega, alati koos tugeva söögikorraga (lõuna- või õhtusöögiga). Kui te sööte kaks korda päevas tugevalt, siis võite võtte 1 kapsli iga toidukorra ajal ehk siis päevas 2 kapslit.
Alla 6.aastastele lastele ei soovita. Neil tuleb toitumine üle vaadata ja toetada pigem vajadusel soolefloorat kasulike bakteritega (Biolatte Original).
NB! Ensüümitooteid ei tohi manustada koos ravimitega või alkoholiga (vahe peab olema vähemalt 1 tund enne või pärast)
Säilita kindlalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.
Ühikuhind: 0.32 EUR/tk
——————————–
Ensüümid ehk fermendid (nende vanema nimetusega) on valgud, mis suudavad miljardeid kordi kiirendada kehale vajalikke keemilisi protsesse. Erinevalt paljudest muudest ketikujulistest valkudest on ensüümide aminoahelad keerdunud ruumiliseks, 3-dimensionaalseks, ning neil on väike, 2 – 4 aminohappest koosnev aktiivsuskeskus. Mõned ensüümid ei vaja tegutsemiseks lisaaineid, teistel on aga aktiivsuskeskuse toimimise juures olulised ka ko-faktorid ja ko-ensüümid, milleks on sageli mineraalained ja vitamiinid.
Ensüüme saame me endale sisse süüa ja ensüüme toodab ka meie keha ise. Kõige suuremas koguses, 50% ensüümidest toodetakse koos süljega, järgmisena tähtsuselt on võrdsed kõhunääre ehk pankreas ja meie soolestiku mikrofloora ehk peamiselt piimhappebakterid kumbki 25%. Toidus leidub ensüüme eriti rohkelt tooretes salatites (puu- ja köögiviljades, teravilja-idudes, pähklites) ning ka kuumutamata piimas ja muudes loomsetes saadustes. Ensüümid hakkavad hävinema, kui toidu tempetratuur tõuseb 48°C-ni ning 3-minutiline kuumutamine keemistemperatuuril hävitab toidust kõik ensüümid.
Yves Delatte selgitab ensüümide rolli eluslooduses nii: “Kui lõvi on saanud saagiks antiloobi, siis ta sööb esmalt siseelundid, et saaks võimalikult palju vitamiine ja ensüüme. Kass aga mängib saagiks saadud hiirega tunde nii, et sülge moodustuks võimalikult palju ensüüme, mis aitavad hiljem hiirt seedida. Haavata saanud loom lakub haavu isegi tunde, sest sülje-ensüümid leevendavad valu ja kiirendavad haavade paranemist. Loomad teavad alateadlikult seda, mida meie, inimesed, püüame avastada ja uuesti kasutusele võtta.”
You must be logged in to post a review.
Kasutajate tagasiside
Hetkel pole ühtegi tagasisidet.