Me Luna lilla menstruaalanum L
19.98 €
Laost otsas
Erinevalt hügieenisidemetest ja tampoonidest on menstruatsioonianum korduvkasutatav, mis tähendab, et tagavara ei ole vaja kaasas kanda. Korralikult hooldatuna peab menstruaaltops vastu umbes 5 aastat.
Me Luna menstruaalanum asetatakse tuppe menstruatsiooni ajal selleks, et koguda menstruaalverd. Materjal: Me Luna menstruaalanum valmistatakse kõrgekvaliteedilisest meditsiinis lubatud kunstmaterjalist (TPE) Komplektis: 1 Me Luna menstruaalanum, 1 mikrokiust kotike anuma säilitamiseks, 1 kasutusjuhend
Me Luna menstruatsioonitopsi mõõdud:
S-suurus: diameeter 38 mm, pikkus 45 mm, mahutab 23 ml vedelikku.
M-suurus: diameeter 41 mm, pikkus 48 mm, mahutab 28 ml vedelikku.
L-suurus: diameeter 44mm, pikkus 51 mm, mahutab 34 ml vedelikku
L suurust soovitatakse nendele, kes kasutavad tavaliselt tampoone Super suurusega, sünnitanud 3 last või on pigem suuremat mõõtu kehakujult /kaalult
Leia enda suurus
Tootja: Me-Luna, Saksamaa.
Rohkem infot Me Luna kodulehelt.
—————————-
Mis on Me Luna?
- tervislik, hügieeniline ja soodne alternatiiv menstruatsiooni ajal
- suurema mahutavusega kui tavatooted
- nähtamatu kaitse, ei mingeid piiranguid tegevustes
- kindel kaitse ka öösel
- valmistatud Saksamaal allergiavabast, meditsiinilisest materjalist
- väldib seenhaiguseid
- sobib alates esimesest menstruatsioonist
- korraliku hooldamise ja õige kasutamise korral kestab aastaid.
Menstruatsioonianum ei sisalda ei pleegitusaineid, lõhnaaineid ega vedelikku imavaid aineid. See ei avalda mõju Teie tupekeskkonnale ja seda ei ole seostatud toksilise šoki sündroomiga. Menstruaalanuma pind on sile, nii et see ei häiri tupeseinte limaskesta loomulikke puhastumis- ja kaitsefunktsioone. Me Luna ei ima sisse organismi loomulikke kaitsevedelikke ja ei erita kiude, mis võiksid kinnituda tupeseinte külge.
Kui lihtne on menstruaalanuma kasutamine?
Korralikult paigaldatuna on menstruaaltops nii mugav, et selle olemasolu võib pea unustada. Alguses nõuab paigaldamine muidugi harjutamist, aga kui kord paigaldamine selge, on see lausa hämmastavalt mugav ja lihtne. Menstruatsioonitopsi tuleb tühjendada, loputada või üle pühkida ja siis see uuesti paigaldada iga 8-12 tunni tagant, olenevalt sellest kui palju Teil menstruatsiooniverd eritub. Menstruatsiooniveri ei voola anumast välja ja kogu protsess on puhas ja mugav. Menstruaalanumat võib kasutada ohutult ka üleöö ning sportides, ujudes ja reisides.
Niisiis, millistele vaevustele on naised menstruaalanumat kasutades leevendust leidnud?
Allergiad:
Hügieenitoodetes sisaldavate allergeenide hulka kuuluvad pleegitusained, lõhnaained ja vedelikku imavad ained. Menstruaaltops pakub ideaalset alternatiivi selliseid allergeene sisaldavatele toodetele ja see sobib ka naistele, kes on allergilised lateksile.
Kandidoosi vähenemine:
Nii hügieenisidemed kui ka tampoonid tekitavad tupe sees ja selle ümber ebaloomulikult sooja ja niiske keskkonna, mis on ideaalseks kasvukohaks kandidoosi sümptomeid tekitavale pärmseenele. Lisaks soodustab hügieenisidemete ja tampoonide kiuline pind bakterite kasvu, menstruaalanuma sile pind aga mitte.
Menstruatsioonivere hulga mõõtmine:
Kuna menstruatsioonianum kogub vere topsi, saab sellega täpselt hinnata kaotatud vere hulka. See aga võimaldab vajadusel tõhusamat diagnoosimist, ravimite määramist ja ravi.
Menstruatsioonieelse pinge (PMS, PMT), menstruatsioonivalude ja -kestuse vähenemine:
Varjatud viisil tekitavad reklaamitööstus ja ühekordsete menstruatsioonitarvete kasutamine naistes tunde, et menstruatsioon on ebamugav nähtus, veelgi enam, meid tahetakse veenda, et meie igakuine veritsemine on mingil moel ebapuhas, soovimatu ja isegi vastuvõetamatu. Selline suhtumine on nii levinud, et selle tagajärjel on tekkinud vastuoluline nõudlus kasutada rasedusvastaseid tablette oma keha kontrollimiseks nii, et keha loomulik puhastumisprotsess igakuise veritsemise näol jääb hoopis ära. Mida tähendab see naise psüühika vaatenurgast? Iseenese eitamist? On selge, et tegemist on loomuliku elurütmi häirimisega.
Tunnetades paremini naisekeha vägagi maagilisi funktsioone oskame me paremini mõista ja isegi hinnata oma igakuist veritsemist kui loomulikku, tervislikku ja eluandvat tsüklit. Kui me saame aru, kui loomupäraselt mõistlikud ja kaunid on protsessid meie kehas, millega see tsükliline nähtus kaasneb, siis ei pea me veritsemist enam ebamugavuseks. Selline suhtumise muutus naise psüühikas suurendab menstruaalset heaolu ja vähendab tunnet, et oleme eemaletõukavad, meil on ebamugav olla ja me oleme halvas tujus. Paljud alternatiivterapeudid rõhutavad asjaolu, et suhtumine ja menstruatsioonieelsed sümptomid on omavahel seotud.
Lisaks on paljud naised väitnud, et pärast ühekordsete menstruatsioonitarvete asendamist menstruaalanumaga kestab menstruaalne veritsemine lühemat aega ja menstruatsioonivalud vähenevad. Kindlasti olete nõus, et kehaliste vaevuste leevenedes vähenevad ka negatiivsed emotsioonid ja kogemused, mida nii paljud naised seostavad „päevadega“.
Toksilise šoki sündroom (TSS):
Menstruaalanumaid on kasutatud alates 1930ndatest aastatest ja neid pole kunagi seostatud toksilise šoki sündroomiga. Menstruaalanuma sile pind aitab vältida bakterite kasvu. Toksilise šoki sündroomi on seostatud tampoonide suure imavuse ja pikaajalise kasutamisega. Ettevaatuse mõttes peaksite siiski teadmiseks võtma, et toksilise šoki sündroomi sümptomid võivad olla ootamatult tekkiv kõrge palavik, oksendamine, kõhulahtisus, pearinglus, minestamine või päikesepõletusele sarnanev lööve. Kui Teil peaks menstruatsiooni ajal selliseid sümptomeid esinema, siis eemaldage menstruatsioonitops ja võtke kohe ühendust arstiga. Kui Teil on varem esinenud toksilise šoki sündroomi, siis pidage nõu oma arstiga, enne kui hakkate menstruaaltopsi kasutama.
Mida rohkem naisi kasutab menstruaalanumaid, seda vähem tampoone hulbib meres!
You must be logged in to post a review.
Kasutajate tagasiside
Hetkel pole ühtegi tagasisidet.